.::GTA Kokaine Romania::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

.::GTA Kokaine Romania::.

Bun Venit Pe GTA Kokaine Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Regulament admini/helperi

In jos 
AutorMesaj
KOKAINE RPG
Owner
Owner



Mesaje : 113
Data de inscriere : 07/03/2015
Varsta : 24

 Regulament admini/helperi Empty
MesajSubiect: Regulament admini/helperi    Regulament admini/helperi Icon_minitimeMar Mar 10, 2015 7:43 pm

Regulament Admini/Helperi

• Cand un player da /report "am nevoie de ajutor" va teleportati imediat la el.Va puteti intelege pe /a intre voi.De exemplu:XXX : eu! Nu stati si asteptati unul dupa celalalt.
• Nu dati ban / kick fara motiv, cand dati ban / kick faceti si un SS sa aveti dovada in caz ca va face plangere! Cei ce folosesc comanda ban / kick in scop personal primesc Admin Down / Admin Scos !
• Comanda pentru a anula un /ad o folositi doar cand cineva face reclama, cand contine cuvinte vulgare sau anunturi gen: "Caut factiune", "Caut sotie", "X suna-ma", "Un politist sa vina sa ma aresteze"
• Nu aveti voie sa dati /cc aiurea asa ca vi se pare voua ca va face lag sau mai stiu eu ce.
• Adminii / Helperii nu au voie sa foloseasca /a pentru afacerile lor sau in alte scopuri. Pentru afaceri sau alte subiecte aveti comenzile /sms /call, eventual puteti folosi un canal irc.
• Nu folositi comenzile de admin / helper in scopuri personale!
• Daca un Admin / Helper nu este activ o perioada de timp i se va scoate Adminul / Helperul. In caz ca nu poate intra cateva zile trebuie sa anunte pe forum la sectiunea Discutii Generale.
• Nu se da Warn decat daca acel player are plangere. Numai cel ce a raspuns la plangere are dreptul sa dea warn acelui player.
• Daca un player da /report zicand ca este blocat/nu vede nimic, intai bagati /spec si dupa aceea dati /unfreeze sau /setint in functie de cauza.
• In cazul in care un player ajunge cu o combina prin oras, un admin are responsabilitatea de a da /respawn respectivului si /rtc la vehicul.

Atentie: Nerespectarea Regulamentului impus Adminilor / Helperilor duce la Admin / Helper Avertisment / Warn!
Atentie: Rugam playerii care vad ca un Admin / Helper face abuz de comenzi sa faca o plangere cu cateva SS (dovezi).
Sus In jos
 
Regulament admini/helperi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Lista Helperi/Administratori
» Staff zone - Plangeri Intre Admini
» Regulament joc!
» Regulament War
»  Regulament Lideri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::GTA Kokaine Romania::. :: Info :: Info-
Mergi direct la: